OKU
Analiz
İşletmemiz
Hemen Arayın
(216) 518 42 60
HAKKIMIZDA

Hakkımızda

Fatma Yardibi 40 yıllık Öğretmenlik mesleği boyunca yüzlerce öğrenci yetiştirmiş ve ülkemize kazandırmıştır. Son yıllarda İslam dini üzerine yoğunlaştırdığı çalışmalarını Kur'an ın kolay anlaşılabilmesi ve içindeki gerçek mesajların hayata uygulanabilmesi için OKU-İKRA isimli eserini insanlığa kazandırmaya karar vermiştir. 

Amacımız

Kur'an'ı Arapçası üzerinden okuyan fakat mesajları anlayamadığı için hırsızlık yapan, dedikodudan vaz geçemeyen, israf eden, cimri, faiz yiyen, insanları aşağılayan, kibirli, sadaka vermeyen, iftira eden, yalan söyleyen, akraba ile bağlarını koparan, koparmaya çalışan ve bunun gibi bir sürü yanlışları yapanları ancak KURAN okumak ve anlamını öğrenmekle doğru yola götürebiliriz. Bunun için kişilerin ön bilgiyi kolay ve anlaşılır şekilde öğrenebilmeleri için KUR'AN'ın kolay anlaşılabilir olduğunu düşündüğüm bu formatttaki eserimi paylaşmaya karar verdim.

Vizyonumuz

Kur'anı Kerim tüm insanlığa inmiş zamansız ve İnsanoğlu'nun hem bu dünyada en doğru şekilde yaşamını düzenleyebilmesi için olağanüstü mesajlar içeren en son inmiş ve değiştirilemez Allah Kelamıdır. Bu mesajlardan tüm insanoğlunun en doğru şekilde haberdar olması gerekmektedir.